close
رزرو آنلاین هتل
فال وطالع بینی
در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
حمایتی
تبلیغات 8


                            کانال زندگی شاد 
تبلیغات 9
موضوعات
 • اخبار روز دنیا
 • سرگرمی
 • سلامت
 • مدوزیبایی
 • فرهنگ وهنر
 • گالری تصاویر
 • آشپزی وتغذیه
 • خانه وخانه داری
 • آرایش وزیبائی
 • آرشیو
 • 1397
 • 1396
 • 1395
 • 1394
 • 1393
 • 1392
 • صفحات جانبی
  کسب درآمد
  ساقی باکس
  کسب درآمد


  ایران بازدید
  درحال حاضر بهترین باکس درامدزای ایران


  فال روز جمعه 7 اسفند 1394

  124 بازدید جمعه 30 بهمن 1394 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0
  بز
  فال روز متولدین فروردین: امروز ممکن است حقیقت به شدت شما را اذیت کند، اما حقیقت چیزی است که بیشتر از هر چیز دیگری باید تازه و آشکار شود. شما به طور کامل از چیزهایی که ازشان دوری می‌کردید آگاهی دارید. باید خیلی حواستان را جمع کنید! برای اینکه اکنون اگر آنی و بدون فکر تصمیم گیری کنید صدمات جبران ناپذیری می‌بینید. خشم خود را بروز ندهید، برای اینکه قبل از اینکه بفهمید چه قدمی باید بردارید، صحبت کردن در مورد ناراحتی‌ها، فشار و بحران را قبل از موقع آشکار کند.


  فال وطالع بینی 95

  162 بازدید چهارشنبه 28 بهمن 1394 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  فال وطالع بینی 95 

  طالع بینی ماه ها طالع بینی روزانه

   

  طالع‌بینی 95 فروردین ماه:

  این ماه پول قابل توجهی به دستان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد ، سعی کنید این تغییر تاثیر خوبی روی خانواده بگذارد و همگی در لذت بردن از آن سهیم بشوید ؛ اگر دچار مشکل شدید با خونسردی موفق به حل آن میشوید.

  متولدین سال میمون چه خصوصیاتی دارند؟

  134 بازدید سه شنبه 27 بهمن 1394 سرگرمی,جالب وخواندنی ها ,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0
  خصوصیات متولدین سال میمون
   
  ميمون در ميان نمادهاي ديگر، طبيعتي غير عادي و عجيب دارد. او موجودي بدجنس، موذي، شيطان، گساخ، شوخ طبع و هميشه در حال مسخره بازي است؛ اما شوخي هاي او غير مستقيم و همراه با فريب است.
   
  ميمون موجودي اجتماعي و معاشرتي است و در ظاهر، با همه خوب ارتباط بر قرار مي كند؛ بايد گفت كه ايجاد اين رابطه نيز جزئي از حيله هاي او به شمار مي آيد. ميمون در واقع موجودي خود پسند و خودپرست است.

  فال روز جمعه 30 بهمن 1394

  176 بازدید سه شنبه 27 بهمن 1394 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  فال روزانه - جمعه 30بهمن 1394

  قوچ

  فال روز متولدین فروردین: اگر امروز دقیقا بدانید که کجا می‌روید قادر خواهید بود که به سمت ترقی و پیشرفت هجوم ببرید و بهترین راه را برای رسیدن به هدف تان انتخاب کنید. اما شاید هم نتوانید. اشتیاق شما کاملا قانع کننده است- حتی برای خودتان- اما ممکن است قطعه بسیار مهمی‌از پازل تان را که درست در جلوی روی تان قرار داشت را گم کنید. پس از سرعت خود بکاهید! و مطمئن باشید در اولین فرصت شانس و اقبال بهتری نصیب تان خواهد شد.


  فال روز پنج شنبه 19 شهریور 1394

  233 بازدید شنبه 23 خرداد 1394 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  فال روز پنج شنبه 19 شهریور 1394 

  از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...

   

  فروردین: امروز روزی است كه همه اطرافیانتان كاملاً با شما مخالف هستند، حتی اگر شما بدانید كه چه حرفهایی باید بزنید، باز هم آنها حرفهای شما را تأیید نخواهند كرد! اما با وجود این شما باز هم می‌خواهید حرف خود را بزنید!! فراموش نكنید كه شما بالاخره از این نمایش خسته می‌شوید و این موضوع پیامهای شما را كاهش می‌دهد. حرفهای خود را بزنید و بعد ساكت شوید، در این صورت می‌توانید به صحبتهای افراد دیگر هم گوش بدهید.

   


   

  فال روزانه دوشنبه 19 مرداد 1394

  464 بازدید شنبه 26 ارديبهشت 1394 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 1 امتیــــاز توســـط 1 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 3
   
   
   
  آمردادیهای عزیز در این روز تولدتون مبارک . . .
  متولد فروردین : شما در این رویا به سر می‌برید که برای دست یافتن به ﺁرزوهای بزرگ باید از گذشته و از زمان‌هایی خیلی دورتر تلاش می‌کردید و در حال حاضر برای این کار بسیار دیر است، اما لازم است بدانید هیچ گاه دیر نیست، شما حتی امروز نیز می‌توانید کارهایتان را ﺁغاز کنید. شما به دلیل این که فرد یا افرادی با شما در صحبت‌هایتان موافق نیستند، به همین دلیل این موضوع باعث شده است که شما تا حدودی گوشه گیر شوید، در مورد تمایلات و خواسته‌های درونی‌تان بیش از حد با دوستان‌تان صحبت می‌کنید بهتر است این کار را ترک کنید.
   
  متولد اردیبهشت : هر چقدر امروز کسی با شما بهتر رفتار کند احساس ناامیدی و ناامنی شما هم بیشتر خواهد شد. اگر فکر می کنید دیگران در پیشرفت شما دخالت می کنند به غریزه تان اعتماد کنید. اما اکنون با یک با یک دشمن فرضی جنگ نکنید؛ به حریف خیالی مشت زدن سیاست موثری نخواهد بود. قبل از اینکه حرکت بعدی را آغاز کنید صبر کنید تا اطلاعات تان کامل شود.
   
  متولد خرداد : برداشتن یک گام محکم و استوار در اوایل روز باعث می‌شود بیشتر از آن که فکرش را بکنید بهره وری و کارایی داشته باشید. اما بیشتر از توان تان کاری را نپذیرید، به خاطر اینکه فشار و استرسی که شما بر خودتان وارد می‌کنید نیروی تان را گرفته وبرای تان مخرب است. توانایی شما برای واقع بین بودن چیزی است که دیگران بیش از هر چیز دیگری از شما یاد می‌گیرند، و خوشبختانه این چیزی است که شما می‌توانید به آنها بدهید بدون اینکه تلاش اضافی نشان دهید.
   
  متولد تیر : تمرکز کردن بر روی مقصد و هدف اغلب اوقات ساده ترین و منطقی ترین راه برای تبدیل کردن افکارتان به واقعیت است. اما امروز این کار راحت نیست، حتی اگر راه و مقصد شما روشن و واضح باشد. شما احتمالا در مسیر درست قرار گرفته اید و یک باد کیهانی قوی نیز به سمت هدف شما می‌وزد. اما شما حتی می‌توانید فراتر از موثرترین راه (و بعضی وقتها هم کسل کننده) برای انجام دادن یک کار حرکت کنید. عملکردهای بی فکر و آنی خیلی زود برایتان درسر درست می‌کند، پس همین حالا و قبل از اینکه دست به عمل بزنید خوب فکر کنید.
   
  متولد مرداد : رویدادهای غیر منتظره‌ای که در محل کار اتفاق افتاده است شما را نسبت به آینده‌تان بیمناک کرده است، اما اگر شما تازگیها سخت کار کرده باشید نباید در مورد این موضوع نگران باشید. حتی اگر شما در تنگنا قرار گرفته‌اید، تغییراتی که شما آرزویش را داشته‌اید بدون هیچ پافشاری کردنی اتفاق خواهد افتاد. وقتتان را با فکر کردن به اینکه چه کاری درست است تلف نکنید؛ حتی اگر این تحولات دقیقاً به شکلی که شما تصور می‌کرده‌اید نیستند فقط خودتان را با آنها وفق بدهید.
   
  متولد شهریور : امروز روز متفاوتی برای شما می باشد، پس هر پروژه ای كه رویش كار می كرده اید را تمام كنید تا برای دریافت پروژه های جدید آماده باشید. جرقه های شروع كار قبلاً روشن شده اند، اما سعی نكنید به منظور روشن نگهداشتن آتش آنها را كنترل كنید. بهترین حركت برای شما اكنون این است كه به سمت برنامه های كاری شخصی تان رفته و تا جایی كه امكان دارد سریع حركت كنید.
   
  متولد مهر : ونوس سیاره قانونمند شما وارد دومین خانه بنیادی شما شده است و در عین حال که شما درجستجوی هیجانات عشقی هستید، روزها به سرعت سپری می‌شوند. اما شما اکنون به خاطر خواسته‌های خودتان خیلی پافشاری می‌کنید و اگر بیش ازحد غیر قابل انعطاف باشید، مشکلات زیادی به وجود می‌آیند. باید آغوش خود را به روی دیگران باز کنید وگرنه عشقی که به تازگی وارد زندگیتان شده است را از دست خواهید داد.
   
  متولد آبان : شما اکنون تصویری واقع بینانه نسبت به آینده در ذهن دارید، اما هنوز هم فکر کردن بیش از اندازه در مورد موفقیتهای مربوط به گذشته که از دستشان داده‌اید باعث می‌شود که نتوانید به خوبی از آنچه پیش رویتان قرار دارد بهره بگیرید. پیگیری کردن مهم‌ترین هدفهایتان بسیار مهم است، اما توسعه دادن امکانات دیگر نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به یاد داشته باشید که رویاهای شما می‌توانند پتانسیل ناشناخته‌ای که در موقعیت اخیر پنهان بودند را احیا کنند.
   
  متولد آذر : شما قدر همکاران و یا دوستانتان را می‌دانید و به خاطر همین امروز از آنها حمایت می‌کنید. ماه کامل در یازدهمین خانه شما که مربوط به روابط اجتماعی‌تان است قرار دارد و شما را تشویق می‌کند که بیشتر وقتتان را با دیگران بگذرانید، اما در اواخر روز شما بیشتر به تنها بودن احتیاج دارید. حتی اگر سرتان خیلی شلوغ است، ولی زمانی را برای خود خالی کرده و در سکوت کامل به سر ببرید.
   
  متولد دی : اگر شما اكنون وظایف خود را به خوبی انجام ندهید، شاید دیگران بیایند و این كار را برایتان بكنند. جالب اینجاست كه اگر آنها امروز شما را سرزنش كنند، شما هم به آنها ایراد می‌گیرید كه چرا در زندگی شما دخالت می‌كنند. حتی اگرآنها قصدشان فقط كمك كردن باشد، شما نمی‌توانید به راحتی جواب آنها را بدهید. با وجود این شما مجبورید سخت كار كنید تا زندگی تان را تغییر دهید.
   
  متولد بهمن : شما باید تا جایی که امکان دارد بر روی وظایف و مسئولیتهایتان در محل کار تمرکز کنید. اما مشکل اینجاست که شما دقیقاً نمی‌دانید دیگران در محل کار چه انتظاراتی از شما دارند. حتی اگر شما سئوال کنید، شاید بیشتر از آن چیزی که می‌دانید اطلاعات به دست نیاورید. بیشتر از اینکه به دنبال پیدا کردن جزئیات بیشتری باشید، فقط باید به مسائل واضحی که کارآمدتر نیز هستند توجه کنید.
   
  متولد اسفند : بعضی اوقات تمایل ذاتی شما برای اینکه خودتان را کنترل کنید و احساسات ناخوشایند خود را بیان نکنید خیلی سخت است و نشان ندادن افکار منفی همیشه کار مناسبی است. اما بعضی اوقات شما براحتی آن را پس می گیرید و منجر به رفتار انفعالی- پرخاشگرانه می شود. امروز سرکوب کردن احساسات تان باعث قوت گرفتن آنها شده و اگر احساسات خود را نشان ندهید تبدیل به یک انفجار عاطفی خواهد شد.تمرین کنید تا تبدیل به یک مشاهده کننده شوید. تغییرات درونی خود را انکار نکنید. در عوض؛ زمانیکه به چیزی پی بردید آن را با دیگران در میان بگذارید.
   

  فال روز یک شنبه 5 بهمن 1393

  218 بازدید یکشنبه 05 بهمن 1393 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 1 امتیــــاز توســـط 1 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 1
  فال روز متولدین فروردین:
  شما شاید خیلی دوست نداشته باشید که سرعت خود را کم کنید، ولی همچنان در حال ذخیره کردن انرژی‌تان هستید. اگر بتوانید تمام کارهایی که الان شروع کرده‌اید را به اتمام برسانید دردسری واقعی برای خود درست کرده اید، پس روش عاقلانه تر این است که اول استراحت کنید و بعد کار درست را انجام دهید، چراکه اگر غیر از این کار را بکنید به هدفتان نمی‌رسید و مجبور می‌شوید تمام روز برای غلبه بر ناامیدی تان مبارزه کنید. فراموش نکنید که شما برای  چیزهایی که به دنبالشان هستید پایه ریزی می‌کنید.
   
  فال روز متولدین اردیبهشت:
  امروز وقتی که بفهمید برای رسیدن به چیزهایی که دوست داشته اید چه چیزهایی را از دست داده‌اید واقعا ناراحت می‌شوید. به هر حال این تصمیمی‌ بوده که قبلا خودتان گرفته بودید و نمی‌توانید زمان را به عقب برگردانید. البته در این اتفاق حکمتی نهفته  است؛ ونوس دوست داشتنی و کیوان رودرروی هم قرار می‌گیرند و این حادثه مانع این می‌شود که شما به رضایت کامل برسید. اما از طرف دیگر ونوس از عطارد انرژی می‌گیرد و بر مقاوت و پایداری شما می‌افزاید.
   
  فال روز متولدین خرداد:
  حالا که تعطیلات آخر هفته تمام شده است، شما دوست دارید از دور هم جمع شدنهای دوستانه لذت ببرید، اما شاید این کار به آن سادگی که به نظر می‌رسد نباشد. شاید می‌خواهید بخشی از کارتان را به خانه آورده و در خانه انجام دهید، یا شاید هم می‌خواهید به مسئولیتهای انجام نشده‌تان رسیدگی کنید. خوشبختانه امروز شما قادر هستید تمام این کارها را انجام دهید. بنابراین وقتی که کارتان را تمام کردید برای خوشگذرانی کردن و بودن با دوستانتان نیز انرژی خواهید داشت.
   
  فال روز متولدین تیر:
  الان زمان این رسیده که افسار زندگی‌تان را خودتان به دست گرفته و خودتان امور را کنترل کنید، به خصوص اگر اخیرا تسلیم نظرات یک نفر دیگر شده باشید. حالا اوضاع برگشته و شما می‌توانید نقش یک آدم متنفذ و پرنفوذ را بازی کنید. خوشبختانه شما می‌توانید با دلسوزی این کار را انجام دهید و نیازی به کمک فرد دیگری ندارید. اما خیلی مهم است که از حق خودتان دفاع کنید؛ اگر شما این کار را نکنید هیچ کس دیگری برایتان کاری نمی‌کند!
   
  فال روز متولدین مرداد:
  شاید امروز کمی ‌احساس ناراحتی و آشفتگی بکنید، به خصوص اگر به خاطر روابط دوستانه خیلی سخت کار کرده باشید. حتی اگر تازگیها در کارتان پیشرفت هم کرده باشید، ولی از اتفاقات نه چندان جالبی که روی داده نیز آگاه هستید. شما واقعا خسته شده‌اید  و وسوسه می‌شوید که به شکستان اعتراف کنید. اما این کار را نکنید!! مدتی است که شما تحت فشارهای سنگینی بودید و حالا بهتر است صبر کرده و ببینید کارهای که قبلا انجام دادید به کجا رسیده است.
   
  فال روز متولدین شهریور:
  یکی از فصلهای زندگی شما رو به پایان است، البته این کتاب به این زودی‌ها تمام نمی‌شود!! هم اکنون شاید بهترین استفاده از انرژی تان این باشد که یک پروژه سازنده را شروع کنید، حتی اگر فکر کنید نمی‌توانید آن را  به اتمام برسانید. در حالیکه به تغییراتی که برای بهتر کردن زندگی تان بدانها نیازمندید فکر می‌کنید، تغییراتی هم که اخیرا در خانه و در محل کارتان ایجاد کرده اید را ارزیابی کنید. الان اصلا نگران مشکلات بزرگتر نباشید؛ فقط روی بخشی از جنبه‌های زندگی تان که به آسانی مدیریت می‌شوند، تمرکز کنید.
   
  فال روز متولدین مهر:
  این ماه شما با تجربه احساسی بدی که با یکی از دوستان صمیمی‌و یا یکی از افراد خانواده تان داشتید درگیر بودید. وقتی که شما تشخیص داید به نیازهایتان بی توجهی شده است، تا آخرین لحظه همه چیز رو به بهبود و بهتر شدن می‌رود. متاسفانه این اتفاق مثل یک زنجیره کامل و آشنا نخواهد بود. اما به طور کامل نیز تمام نمی‌شود. پس برای ایستادگی کردن در برابر چیزهایی که خیلی برایتان مهم هستند هنوز دیر نشده است.
   
  فال روز متولدین آبان:
  امروز صرفا قصد و نیت شما حرف اول را می‌زند. یک بار که آستینهایتان را بالا زده و عزمتان را جزم کنید، خیلی راحت می‌توانید حرفهایتان را عملی کنید. باوجود این شما مورد آزمایش هم قرار می‌گیرید. آیا شما انقدر به خودتان اطمینان دارید که از تصمیمی‌ که جدیدا گرفته اید دفاع کنید؟! خوشبختانه بهرام یعنی سیاره بختتان به نفع شما مبارزه می‌کند. قوی باشید؛ شما به پیروزی نهایی نزدیک شده اید!!
   
  فال روز متولدین آذر:
  شما نباید خیلی انرژی تان را تلف کنید و باید آن را ذخیره کنید، به خصوص اگر هفته واقعا سخت و پرکاری را پیش رو داشته باشید. در نهایت غلبه کردن بر هیجانات تجریبات اخیر امکان پذیر است، اما بهتر است که آگاهانه از حجم و میزان آن بکاهید تا بتوانید تعادل و آرامش خود را بازیابید. به یاد داشته باشید، الان کمتر بهتر از بیشتر است!!
   
  فال روز متولدین دی:
  امروز فروخوردن خشمتان می‌تواند سبب خوشبختی و موفیقتان شود، اما ناآگاهانه حرف زدن نیز می‌تواند باعث ناراحتی و مشکل شود. با این حال تغییر دادن دیدگاهتان می‌تواند به تبدیل کردن احساسات منفی به مثبت کمکتان کند. بهرام بی باک و ستاره جنگ از کیوان یعنی سیاره بخت شما حمایت می‌کند و شما را قادر می‌سازد که به خاطر موفقیت لذت و خوشی را به تاخیر بیندازید. شما به اهدافتان خواهید رسید، حتی اگر بیشتر از تصور شما طول بکشد. و وقتی این اتفاق افتاد به اندازه کافی برای استراحت کردن و جشن گرفتن زمان دارید.
   
  فال روز متولدین بهمن:
  شما در مراحل آخر آماده سازی به سر می‌برید، اما قبل از اینکه واقعا تشخیص بدهید که چه چیزهایی را آماده کرده اید باید ماه‌ها وقت صرف کنید. احتمالا برای ایجاد کردن برنامه‌های جدید و یا تکمیل کردن کارهایی که قبلا انجام داده‌اید، خیلی دیر شده است. حالا بهترین ریسک برای شما این است که وابستگی‌هایتان به آینده را رها کنید، چرا که کسوف ماه برج دلو در روز  دوشنبه قرار است، تغییراتی که شما آنها را متوجه نمی‌شوید تسریع بخشد.
   
  فال روز متولدین اسفند:
  امروز به جای کار کردن و یا به تنهایی بازی کردن، روش خود را تغییر داده و با افراد دیگر و در جمع باشید. با ملحق شدن به یک گروه اجتماعی می‌توانید از قید و بندها رها شوید، برای اینکه شما نیاز دارید به طور موقت از عمل کردن بر طبق ایده‌های یک یک دوستانتان آزاد شوید. بحث در این نیست که ایده‌های دو نفره که با شور  و مشورت حاصل شده برای شما خوب عمل نمی‌کند؛ این روش عالی است! اما حالا شما می‌توانید به جای اینکه خودتان را درگیر روابط خیلی دوستانه کنید، با حل کردن خود در یک گروه سود ببرید.
   

  فال روز نوزدهم شهریور 93

  458 بازدید سه شنبه 18 شهريور 1393 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  فال روز نوزدهم شهریورماه نودوسه

  پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران

  از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!...  فروردین
  به طور معمول می دانید که در یک رابطه ی عشقی دقیقاً به دنبال چه چیزی هستید، اما امروز به نظر می رسد که اهداف چندان مشخصی ندارید. امروز می توانید رویاهای دلخواه تان را به شکل ایده آل در ذهن تان تجسم کنید، اما نباید انتظار داشته باشید که آن ها به واقعیت تبدیل شوند. اکنون در دنیای واقعی وظایف زیادی دارید که باید انجام شان دهید و به همین خاطر نمی توانید به رویاهای دور و دراز برسید. اما اگر موافق جریان شنا کنید حتماً با تجربه ی دل انگیزی مواجه خواهید شد که تا مدت ها در ذهن تان می ماند.

  اردیبهشت
  امروز ممکن است در تعاملات تان با دیگران بعضی از نکات احساسی را اشتباه برداشت کنید، مگر این که با حواس جمع به نکات ظریفی که در گفتگوها جریان دارد دقت کنید. ممکن است درباره ی پیشرفت یکی از روابط تان دچار تردید و سردرگمی شوید. اگر بخواهید در فکر احتمالات پرسه بزنید باز هم در نهایت به رضایت و خرسندی نخواهید رسید. در عوض به شما پیشنهاد می شود که روی موضوعاتی که هم اکنون در دست دارید کار کنید تا دوباره بتوانید به دنیای واقعی برگردید.

  خرداد
  تصمیم دارید درباره ی مباحث واقعی و کاربردی بحث کنید، اما به نظر می رسد به خاطر خیالات رنگارنگی که در سر دارید نمی توانید ذهن تان را روی هیچ موضوعی متمرکز کنید. خودتان فکر می کنید که موضع تان روشن است، اما شاید همکاران تان پیام شما را طور دیگری برداشت کنند. متأسفانه ممکن است خودتان را قانع کنید که دلیلی برای ارایه ی توضیحات بیشتر وجود ندارد. بهتر است برای این که مشکل درست نشود قدم به قدم پیش بروید و بعد از بازگو کردن هر ایده ای از اطرافیان تان بخواهید که نظرشان را بگویند. دلیلی ندارد رویاهای تان را پنهان کنید، فقط حواس تان باشد که در عین پرداختن به موضوعات واقعی رویاهای تان را هم از یاد نبرید.

  تیر
  امروز باید به هر کاری یا هر چیزی زمان کافی بدهید تا مسیر طبیعی اش را طی کند و کامل شود، در غیر این صورت همه ی برنامه های تان به هم می ریزد. احساس می کنید دیگران انتظاراتی را که دارند با شما در میان نمی گذارند. به جای این که با شک و تردید پیش بروید بهتر است سوالات مشخص بپرسید و از اطرافیان تان بخواهید که به شما پاسخ مشخصی بدهند. حتماً از پاسخ هایی که دریافت خواهید کرد شگفت زده می شوید، زیرا دوستان و اطرافیان تان چیزهایی به شما خواهند گفت که حسابی به کارتان می آید.

  مرداد
  شاید احساس کنید که در واقعیت ها گام برمی دارید، اما به نظر می رسد که در دنیای خیالات تان زندگی می کنید. اشکال قضیه این جاست که همه ی حقایق را با تصورات تان قاطی می کنید و به همین خاطر به سختی می توانید حقیقت را از خیال تشخیص دهید، مگر این که حواس تان را خوب جمع کنید و هوشیارانه تصمیم بگیرید.

  شهریور
  به طور معمول این قابلیت را دارید که جزییات موضوعات پیچیده را به دقت مدیریت کنید و همه ی کارها را جداگانه در مسیر پیش ببرید. اما امروز به شما توصیه می شود که استفاده از مهارت های تحلیلی خود را به زمان دیگری موکول کنید. به جای این که افکارتان را محدود کنید به شما پیشنهاد می شود که فکرتان را باز بگذارید و به جستجوی ناشناخته ها بروید. قوه ی خیال شما اکنون مهم ترین ابزاری است که در دست دارید، پس از این که آن را به کار بگیرید نترسید. برای این که کاربردی ترین راه حل ها را برای مشکلات فعلی خود بیابید باید از افکار سازماندهی نشده ی خود استفاده کنید. به ندای درون تان گوش دهید تا به حقایق بیان نشده دست پیدا کنید.

  مهر
  امروز بسیار درون نگر شده اید، زیرا اکنون ونوس به دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی حریم شخصی وارد شده است. اگر قرار است امروز را با دیگران بگذرانید می توانید در عین برقراری روابط اجتماعی در دنیای خیالات هم پرسه بزنید. دل تان می خواهد تنها باشید و به همین خاطر برای تان خیلی سخت است که بین نیاز به تنهایی و انجام تعهدات تان تعادل برقرار کنید. اما یادتان باشد که ناراحت نباشید، زیرا امروز همه چیز طوری است که می توانید با همکاران تان مشارکت کنید و همزمان هر وقت دل تان خواست به دنیای خیالات پناه ببرید.

  آبان
  دل تان می خواهد خودتان درباره ی کارهایی که می خواهید با دیگران انجام دهید تصمیم بگیرید، اما شاید همه چیز طوری پیش برود که این قدر آزادی عمل نداشته باشید. شما کسی نیستید که وقتی مسئولیتی را به عهده می گیرد آن را نیمه تمام رها کند. به شما توصیه ی شود برنامه های تان را از نو مرتب کنید تا مبادا کارآمدی و عملکرد شما تحت تأثیر قرار بگیرد. این که به حرفی که زده اید عمل کنید خیلی مهم است، اما پرداختن به رویاهای تان را هم فراموش نکنید.

  آذر
  امروز اوضاع خانه کمی پیچ در پیچ شده است، اما این ها بزرگ ترین مشکلات امروزتان نیستند. همه چیز آن طوری که به نظر می رسد نیست و به همین خاطر اهمیت نسبی آن ها را نمی توان مشخص کرد. اگر افکار هوشمندانه ی خود را با راهکارهای پیچیده به کار ببندید بی نتیجه خواهد بود. سعی کنید پیام تان را کوتاه و مختصر بیان کنید. برای این که از صحبت های تان برداشت های غلط نشود باید ساده حرف بزنید.

  دی
  اکنون دیگران به راه هایی متوسل شده اند تا شما را وسوسه کنند که از تعهدات گذشته ی خود دست بردارید. اگر نتوانید خواسته های شخصی خود را مدیریت کنید دچار آشفتگی خواهید شد. بعضی روزها همه چیز خیلی خوب پیش می رود، اما فعل و انفعالات کهکشانی امروز چیز دیگری را برای شما رقم زده است. شاید احساس کنید که از این سو به آن سو می شوید، اما سعی کنید تا یکی دو روز آینده مسیرتان را پیدا کنید و به سمت مقصدتان حرکت کنید.

  بهمن
  اهداف مشخصی دارید و یک برنامه ی کاربردی هم برای رسیدن به اهداف تان مشخص کرده اید، اما انگار هنوز عزم تان را جزم نکرده اید که به سوی مقصد تعیین شده حرکت کنید. امروز دیگران آن چهره ی ملایم تر و مهربان تر شما را خواهند دید، زیرا عواطف پنهانی شما به طریقی در رفتارتان نمایان خواهد شد. به جای این که مقاومت کنید اجازه دهید تا دیگران آن سوی دیوارهای دفاعی شما را ببینند. اگر دیگران از درون شما باخبر شوند به این معنی نیست که در معرض آسیب قرار گرفته اید، بلکه نشانه ی قدرت شماست.

  اسفند
  امروز ممکن است یک نفر یا یک چیز معنوی یا حتی یک رویا توجه شما را به خود جلب کند. مشکل این جاست که اکنون نمی توانید واقعیت و خیال را از هم تشخیص دهید. اما همین واقعیت و خیال ممکن است لحظه ای جادویی را برای شما رقم بزند. سعی نکنید بفهمید که چه اتفاقی دارد می افتد، فقط آرام باشید و از این تجربه لذت ببرید. به شما توصیه می شود که باز کردن گره های زندگی را به روز دیگری موکول کنید.پرتال قاره رتبه شماره یک تبلیغات و نیازمندی در ایران
   

   

  فال روز 1 شهریور 93 /شنبه

  217 بازدید شنبه 01 شهريور 1393 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

   

  فال روزانه 01 / 06 / 1393
  فروردین

  شما راه های درست زندگی را به خوبی می دانید. به خودتان اعتماد به نفس بدهید و با شهامت روی ایده های خود کار کنید. در راهی که پیش می گیرید ثبات قدم داشته باشید. این موجب می شود مورد تحسین اطرافیان نیز قرار بگیرید. تشویق دیگران به شما انرژی می دهد. برای آغاز طرح ها امروز زمان مناسبی است. در مسایل عاشقانه نیز باید حرف های خود را به زبان بیاورید. اگر بتوانید با صداقت با شریکتان حرف بزنید، درک بهتری از هم خواهید داشت و این مساله به عمیق تر شدن رابطه شما کمک بسیاری می کند. امروز حس های عاشقانه شما با کمی منطق همراه می شوند و این تجربه بسیار خوبی برای هر دو شما است.

  اردیبهشت

  امروز حس نوع‌دوستی شما زیاد می شود. دوست دارید به اطرافیان و به ویژه به اعضای خانواده خود کمک بسیاری کنید. از این حس برای یاری رساندن به افرادی که واقعا به همدردی نیاز دارند، استفاده کنید. این موضوع را خوب درک کرده اید که باید به هم‌نوعان کمک کرد. این مساله حس بسیار خوبی به شما می دهد و وقتی مورد استقبال قرار می گیرید، خودتان نیز حالتان بهتر است. امروز با معشوقتان نیز یک روز پر از حرف و مرور خاطرات خواهید داشت. می توانید با هم در مورد هر موضوعی حرف بزنید. این مکالمات به درک بهتر روحیات دو طرف کمک می کند.

  خرداد

  امروز بسیار منظم شده اید و می خواهید همه چیز سر جای خودش باشد. البته تمرکز کردن روی کار واحد برایتان دشوار است. نمی توانید همه آنچه می خواهید را در سر خود درست سروسامان بدهید و از آنها یک ایده درست و دقیق بیرون بکشید. اما بد نیست هر فکری دارید بنویسید تا در روز مناسب از آنها بهره بگیرید. در عوض، در مسایل عاشقانه بسیار موفق هستید. با عشقتان از هر دری سخن خواهید گفت و درک بسیار خوبی نیبت به احساسات یکدیگر خواهید داشت. صحبت هایتان شیرین و سرشاز از انرژی هستند و همین موجب می شود تا امروز به عنوان یک روز عالی در دفترخاطراتتان ثبت شود.

  تیر

  امروز باید تواضع را سرلوحه رفتار خود قرار دهید. با تندمزاجی یا لجبازی هیچ کاری پیش نمی رود. البته لازم نیست خود را در سختی بیندازید، فقط کمی آرام تر باشید. رفتارهای آتشین موجب افزایش دمشنان می شوند. باید بتوانید آگاهانه و سنجیده حرف بزنید. شاید مسایل کاری یا ارتباط ها امروز برایتان جالب و دوست داشتنی نباشند، اما بیهوده افکارتان را خراب نکنید. امروز می گذرد و حس های خوب شما باز خواهند گشت. با عشقتان نیز بهتر است بیرون بروید. تماشای یک فیلم عاشقانه موجب می شود تا یک روز خوب و معمولی در کنار هم داشته باشید. حرف زدن در مورد احساسات و خواسته ها هم ایده خوبی است.

  مرداد

  امروز خیلی دوست دارید حرف بزنید اما این زیاد حرف زدن موجب می شود تا هر چه باید و نباید را به زبان بیاورید. بهتر است کمی محتاطانه رفتار کنید. هر چه در سرتان می گذرد را به زبان نیاورید. قبل از باز کردن دهان خود، خوب به عواقب کلمات خود فکر کنید. اینکه  یک دقیقه یک چیز بگویید و دقیقه دیگری حرفتان را عوض کنید چندان برای موقعیت کاری شما مناسب نیست. در مسایل عاطفی هم خودتان تلاش کنید تا عشقتان به آن مرحله ای برسد که دوست دارید. شاید لازم باشد خودتان را کمی تغییر دهید تا شادی موردنظر را به دست بیاورید.

  شهریور

  سعی کنید ارتباط های خود را بیشتر کنید. تا جای ممکن در مورد فکرهای خود حرف بزنید. هر چه در دل دارید را با حفظ مراتب احتیاط بیان کنید. این موجب کم شدن بار فکری شما می شود و به خلاقیتتان می افزاید. با صداقت محبت بیشتری دریافت می کنید و راه های موفقیت آینده برای شما باز خواهند شد. در مسایل عاشقانه نیز یک روز سرشار از مکالمه در پیش دارید. با شریک عاطفی خود از هر دری سخن می گویید و با هم اهداف و برنامه های خود را تعیین می کنید و بحث و گفتگوی صریحی در مورد به ثمر رساندن آنها با هم خواهید داشت.

  مهر

  باید با خود و اطرافیان صادق باشید. اینکه در رابطه خود حس فداکاری داشته باشید و علیرغم میل درونی با دیگران خوب رفتار کنید چیزی جز اندوه برایتان به همراه ندارد. به روابط شما هم لطمه می زند. بهتر است از این رفتار دست بکشید و به روش عادی زندگی کنید. رک و صادق بودن بسیار بهتر است. این در رابطه عاطفی شما بیشتر از هر رابطه دیگری اهمیت دارد. امروز به یک مهمانی دعوت می شوید که برایتان بسیار مهم است. سعی کنید تا می توانید خوش بگذارنید و انرژی کسب کنید.

  آبان

  برای زندگی شاد باید به سلامت خود اهمیت بیشتری بدهید. خوراک خود را درست کنید و برنامه های غذایی سالم تری برای خود ترتیب دهید. حس بسیار خوبی در وجود شما هست که می توانید همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. این حس خوب موجب می شود دیگران نیز ارزش و احترام بیشتری برای شما قایل باشند و مورد توجه افراد بیشتری قرار بگیرید. همیشه خودتان باشید. این مساله را در روابط عاطفی خود نیز رعایت کنید تا روزی عالی و سرشار از مکالمات خوب در انتظارتان باشد. اگر مجرد باشید حتی شاید با فردی آشنا شوید که همه جانبه شما را تحسین می کند.

  آذر

  این را بدانید که امروز هر چه بیشتر خودتان باشید و صداقت داشته باشید، حس های بسیار بهتری نیز از اطرافیان دریافت خواهید کرد. تعادل در رفتار و گفتار خود را رعایت کنید. با این کار مورد تحسین قرار می گیرید. انرژی های امروز ایده های ارزشمندی به ذهنتان می دهند که می توانید در راستای تحقق اهداف خود از آنها استفاده کنید. در رابطه عاشقانه تان نیز صادق باشید. با هم بیرون بروید و در مورد هرچه دوست دارید، حرف بزنید. این را بدانید که اگر شما خودتان را کمی تغییر دهید، رابطه تان نیز بسیار عالی تر خواهد شد.

  دی

  اگر شما حرف های خود را بیان نکنید، دیگران متوجه خواسته های شما نخواهند شد. خودتان باشید و از این امر هراسی به دل راه ندهید. تنش ها را از خود دور کنید. هرچه بیشتر به زمان حال بپردازید، کمتر در آینده افسوس خواهید خورد. مشکلات همیشه هستند و باید بتوانید راهکار مناسب برای رفع آنها بیابید. امروز می توانید روی دیگران تاثیرگذاری خوبی داشته باشید. از این فرصت استفاده کنید. در دنیای عاشقی از هیچ کاری دریغ نکنید. خودتان باشید و با بیان خواسته های خود بیش از گذشته به عشقتان نزدیک شوید.

  بهمن

  امروز تضادهای بسیاری در کارهای شما وجود دارند. سعی کنید بی تفاوت به موانع روی اصول خود حرکت کنید و بر اساس برنامه هایتان، کارها را به انجام برسانید. امروز انرژی های خوبی در هوا جاری است که ایده های خوبی به شما می دهند. از نیروی تاثیرگذاری خود روی دیگران بهره بگیرید. حرف زدن با اطرافیان و توسعه محدوده ارتباطات برای شما بسیار خوب است. اگر کسی موجب ناراحتی شما شد، دلسرد نشوید و با آرامش پاسخ او را بدهید. رک بودن گاهی بهترین راهکار است. در مسایل عاشقانه نیز صادق باشید. با عشقتان برنامه بیرون بگذارید و از انرژی های خوب امروز برای شادی استفاده کنید.
   
  اسفند

  شاید بد نباشد کمی در روش رفتاری خود تجدید نظر کنید. این موجب می شود تا اطرافیان را درست تر ببینید و ارتباط بهتری با آنها برقرار کنید. تمایل شما به سمت هیجان زیاد است و این مساله بسیار هم خوب است. می توانید لحظه های جالبی را تجربه کنید. البته در هر کاری باید تعادل را حفظ کنید و به اصطلاح از آن طرف بام نیفتید. در مسایل عاطفی نیز اگر حتی شور و هیجان شما زیاد است، بهتر است میانه رو باشید. با هم بیرون بروید. فیلم تماشا کنید یا تفریح کنید. حرف زدن در مورد علاقه مندی ها به شما کمک می کند بیشتر به هم نزدیک شوید و حس خوبی در کنار هم داشته باشید.

  منبع: برترین ها

  فال جمعه 31 مرداد 93

  150 بازدید جمعه 31 مرداد 1393 سرگرمی,فال وطالع بینی,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0
   
  فال روز جمعه 31 مرداد 1393

  فروردین:

  نشانه های شخصیت قویتان که امروز نشان می دهید حساسیت شما را پنهان می کند. در عمق وجود شما شخصیتی آرام و وابسته وجود دارد، ولی همه این را نمی دانند. بااینحال، حساس بودن شما مانع انجام کار خودتان نمی شود.

  اردیبهشت:

  رخدادهای امروز ثابت نمی ایستند. به جنبه های حال و آینده ی این رخدادهای فکر کنید. با تنهایی عمل کردن و رسیدن به مشکلات خودتان تنها در خطر این خواهید بود که خود را در حاشیه ی زندگی پیدا کنید. برای حفظ تعادل خود، باید نقطه تعادل دیگری برای خود پیدا کنید.

  خرداد:

  حتی ظریف ترین برنامه ها و طرح ها می توانند امروز محقق شوند اگر به یک سیستم بچسبید و بدانید چه می خواهید. وقت خود را برای گپ زدن های پوچ به هدر ندهید. بیاموزید که چطور رازهایی که به شما گفته شده است را نگه دارید. فرصت نشان دادن حرفه ای بودن خود، وفاداری به ایده آل ها و اصول خود و در صورت لزوم وفاداری شخصی خود به رییس را از دست ندهید.

  تیر:

  امروز دارید یک پیشرفت پیوسته ی بزرگ درمسیر موفقیت می کنید. در مورد هیچ چیز نگرانی نداشته باشید. شرایط پایدار است و در برابر هر آشوبی محافظت می شوید. وقتی عالی است تا پروژه ها و روابطی که از انها رضایت کامل دارید را توسعه دهید.

  مرداد:

  گفته ها نقره اند، ولی سکوت طلاست. این جمله را همیشه تکرار کنید. کلمات شیرین بی فایده اند اگر نتوانند به قلب همسخنتان راه پیدا کنند. بااین حال، شفقت اصیل با سکوت می تواند معجزه کند.

  شهریور:

  اوقات سختی را در حالتی خواهید داشت که سعی می کنید دیگران را درک کنید. حتی دوست قدیمی یا همسرتان هم به نظر یک معما می آیند. حقیقتا نمی توانید که دنیای غنی دیگران را اکتشاف کنید، ولی جالب است که قادر خواهید بود با موفقیت با آنها همکاری کنید.

  مهر:

  امروز پیش زمینه ی تثبیت زمینه های مالی و حرفه ای برایتان محیا می شود. این برای هرگونه کار مرتبط با فراهم سازی کمک و خدمت مطلوب است. موفقت شما بزرگتر خواهد بود اگر قلب و روحتان را درگیر کاری که می کنید کنید به ایده، حرفه ای بودن، و احترام به بزرگان و سنت ها وفادار باشید.

  آبان:

  امروز به شما آرامش، تعادل درونی و اعتماد به نفس می دهد. مهم نیست چه می کنید، استراتژی شما نتایج قابل قبولی خواهند داد. می توانید با خیال راحت بر اساس اصول اخلاقی و حرفه ای خود عمل کنید.

  آذر:

  بهتر است که تقاضای یک موقعیت مدیریتی مخفی داشته باشید نه رهبری آشکار. شاید مجبور باشید بعنوان بخشی از یک گروه معنوی یا رییس یک گروه خانوادگی عمل کنید. روزی مهم برای آنهاییست که فعالیت هایشان با ثروت زیاد، امور بانکی، فرهنگ ملی یا سیاست مرتبط است.

  دی:

  یک شانس دیگر دارید تا بخشی از چرخه ی اجتماعی باشید، عضو یک سیستم یا فرقه باشید، و همچنین یک اتحاد همکاری را تثبیت کنید. اگر واقعا به آن علاقه دارید، باید به دنبال گریزراه باشید، منعطف و بابصیرت باشید.

  بهمن:

  شاید به دنبال این باشید که موقعیت مالی خود را تقویت کنید. احتمال اکتساب مالی قابل توجه خیلی بالاست (کمک مالی، افزایش حقوق، تلافی، پرداخت پیش از موعد، بدست آوردن سود در حساب بانکی و غیره).

  اسفند:

  روزی خارق العاده برای محرک و پاسخ است. شاید کل روز را روی مبل لم داده تلویزیون ببینید یا در ساحل دراز بکشید. هم چنین ممکن است در سرگرمی مورد علاقه تان گم شوید. توازن، قابل اتکا بودن و قابلیت پیش بینی در روابط شخصی مورد انتظار هستند.

  منبع : مجله اینترنتی زیگیل

   


  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
  کلیک کنید
  ما را در گوگل محبوب کنید ...
  فروشگاه شارژ ارزان قیمت
  تبلیغات 6
  آمارسایت
  ارتباط با مدیر
  آمارگیر
   آمار مطالب
   کل مطالب : 758
   کل نظرات : 7
   آمار کاربران
   افراد آنلاين : 2
   تعداد اعضا : 22
   آمار بازديد
   بازديد امروز : 181
   بازديد ديروز : 140
   بازديد کننده امروز : 28
   بازديد کننده ديروز : 40
   گوگل امروز : 0
   گوگل ديروز: 0
   بازديد هفته : 181
   بازديد ماه : 6,210
   بازديد سال : 8,684
   بازديد کلي : 856,622
   اطلاعات شما
   آي پي : 54.198.3.15
   مرورگر :
   سيستم عامل :
  مطالب جدید
  • کانال زندگی شاد در تلگرام ( کانال ادمین تابستون داغ )
  • شروع به کار دوباره این سایت
  • حوادث مهم سال 96
  • بهترین سایت درآمد از کلیک جهان
  • پیشاپیش سال نو مبـــــــارک
  •  بهترین روش برای افزایش اعضای کانال تلگرام
  • دانلود زیباترین آهنگ حجت دور ولی
  • متن ادبی ویژه شهادت حضرت زهرا
  • باورهای غلط درباره زیبایی
  • عوارض مهم و جدی صبحانه نخوردن
  مطالب پربازدید
  • 19شهریور سالگرد فوت پدر مدیر سایت تابستون داغ
  • دانلود آهنگ شاد اندی به نام حنا
  • پخش آنلاین آهنگ کودکانه تولدت مبارک
  • دانلود آهنگ زیبای تو این زمونه ازامیر بهادر خوارزمی
  • عکس روزبه حصاری - بازیگر نقش علی علایی در سریال یادآوری
  • کاش فرزاد حسنی وآزاده نامداری هم .... /عکس فرزاد حسنی کنار احسان وسولماز
  • دانلود شوان از اصغر باکردار
  • مراحل رشد جنین انسان در داخل رحم مادر
  • همکاری درفروش مسبی
  • رونالدو و دختر جذابترین فوتبالیت /عکس